Oferta
Wyszukiwarka
Oferty dnia
Last Minute
First Minute
Oferty specjalne
Święta / SYLWESTER 2017/2018
DW KARKONOSZE - Świnoujście
Pensjonat JOWISZ- Świnoujście
OS TEMIDA Świnoujście
Willa Pod Gwiazdami - Kudowa Zdrój
Ferie Zimowe 2018
WIELKANOC 2018
MAJÓWKA 2018
Wczasy MORZE
Wczasy GÓRY
Rehabilitacja MORZE
Rehabilitacja GÓRY
Weekend listopadowy 2017
Andrzejki 2017
Wczasy dla SENIORÓW
Wczasy dla rodzin z dziećmi
Pobyt SPA
Weekend -Kudowa Zdrój
Warunki uczestnictwa

 Informacje
Goście na stronie: 31
Godzina: 9:15
Sobota, 18.11.17
Imieniny: Anieli i Romana

 Zdjęcie dnia


 Subskrypcja
Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych ofertach.

   
  O nas

Szanowni Państwo,

Biuro Turystyczne "Bratniak" z Wrocławia wita na swojej stronie internetowej. Na rynku turystycznym działamy od 21.01.1993 roku. Posiadamy zezwolenie na działalność gospodarczą w zakresie organizowania imprez turystycznych nr 127/54/00/2004 wydane przez Wojewodę Dolnośląskiego oraz gwarancję Banku Zachodniego WBK we Wrocławiu.

Jesteśmy członkiem Dolnośląskiej Izby Turystyki przy Dolnośląskiej Izbie Gospodarczej.

Organizujemy letnie i zimowe wczasy dla rodzin oraz emerytów w polskich miejscowościach nadmorskich i górskich. Zajmujemy się także organizacją różnych form wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Gości przyjmujemy w prowadzonych przez nas obiektach: w Świnoujściu i w Kudowie Zdroju,  oraz w starannie dobranych i sprawdzonych obiektach noclegowych na terenie całej Polski.

Proponujemy Państwu

Wakacje  nad morzem ,turnusy rehabilitacyjne nad morzem, turnusy rehabilitacyjne w górach, zielone szkoły w górach , zielone szkoły nad morzem , wycieczki integracyjne w górach, wycieczki integracyjne nad morzem, oferty first minute i oferty last minute

Wczasy rodzinne w Polsce

Wczasy dla singli w Polsce  

Wczasy dla seniorów w Polsce

Turnusy zdrowotne w Polsce

Szkolenia, konferencje, bankiety nad morzem i w górach .  

                                                           

U nas przed wyjazdem nad morze obejrzysz  nasze ośrodki wypoczynkowe na stronie i pensjonaty, w których możesz zamieszkać w czasie swojego wypoczynku nad morzem. Nadmorskie kurorty to idealne miejsce na wypoczynek i rehabilitacje  - na urlop nad morzem, wakacje nad morzem, ferie zimowe nad morzem czy majowy weekend nad morzem albo długi weekend w czerwcu. Zapraszamy również na niepowtarzalnego sylwestra nad morzem czy Wielkanoc nad morzem.

Wczasy nad morzem to nie tylko plaża i morze. To niepowtarzalna możliwość poznania polskiego wybrzeża. Z pomocą Informatora zamieszczonego na naszej stronie możesz zaplanować nie tylko noclegi ale też wycieczki w ciekawe miejsca tak, aby wyjazd nad morze był pełen wrażeń.

W swojej ofercie mamy również ośrodki  wypoczynkowe w górach  których proponujemy: Rehabilitacje w górach, wczasy w górach ,wypoczynek w górach , zielone szkoły w górach , wycieczki integracyjne w górach ,sylwester w górach ,majówka w górach. 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 

 Code and design by new4mat.com Administracja